Brelok z akrylu - Prostokąt mały - 50 szt. Zobacz większe

Brelok z akrylu - Prostokąt mały

Brelok akrylowy przezroczysty, dwustronny, doskonały, tani nośnik reklamy. Bardzo dobry jakościowo, wysokiej klasy akryl odporny na zarysowania. W środku jest miejsce na wkładke z papieru na której możemy  wykonać dowolne logo, inforamacje. Możemy również wykonać grawer jednostronny w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na niestandardowe prace.

Realizacja zamówienia:

Przed przystąpieniem do produkcji  wykonujemy wstępny projekt do akceptacji przez klienta. Wysyłamy pliki w formie jpg lub pdf na wskazany adres e-mail.  Po ostatecznym zatwierdzeniu  przystępujemy do realizacji zamówienia. Wykonanie zlecenia następuje w terminie od 3 do 7 dni roboczych od dnia akceptacji. Wykonujemy również zamówienia w trybie ekspresowym. W przypadku dużych serii oraz trybu ekspresowego terminy realizacji ustalamy indywidualnie.

Grawer:  

- na indywidualne życzenie klienta , (dodatkowa opłata min 3zł)

Nadruk:

- wkładka papierowa o wymiarach 23mm x 35mm z nadrukiem  wg  potrzeb klienta

- w przypadku przysyłania indywidualnych projektów  przez klienta prosimy o przygotowanie w formatach: PDF do wersji 1.3, EPS, CDR do wersji 11, akceptujemy również: TIFF, JPG w rozdzielczości 300dpi (w tym przypadku może wystąpić pogorszenie jakości druku).

Kształt i wymiary:

- wymiar: 7mm x 35mm x 59mm 

Materiał i kolor:

- akryl  bezbarwny

zamówienie - minimum 50 szt

- do każdego breloka wkładka papierowa z indywidualnymi danymi

Więcej szczegółów

5,50 zł netto
6,77 zł brutto